אמני הבמה המרכזית

 

חמישי 19.9.19

16:00-18:00

טקס הפתיחה המרכזי

שמואל שאול, יפעת אשכנזי,

רחלי וורולקר וכל משתתפי האירוע

חמישי 19.9.19

18:00-19:30

גוטה גוטה- אגן תיכון חדש!
מופע פתיחת הפסטיבל 

חמישי 19.9.19

20:00-23:00

LaniAkea - Deep Cacao ceremony Makatu & Zazoo & Dj Yonder

שישי 20.9.19

8:00-9:00

יוגה בערבית - לפתוח את הלב
קרן קסטנבנד

שישי 20.9.19

9:30-11:00

Pure Dance - live music
טיטלי צור ודולב עובד

שישי 20.9.19

11:00-13:00

סדנה להכנת מגן אישי

13 האמהות הקדומות של השבט

רחלי וורולקר

שישי 20.9.19

13:00-14:15

Baba Ganesh

גלובל-ביט עם ניחוח הודי וערבי  

שישי 20.9.19

14:15-15:30

Nashwati
חגיגה ים תיכונית

שישי 20.9.19

16:00-17:30

טקס אדמה אחת ותפילה למים -
נועה תומר, מאיטרי, 
ארז כרמל ועוד 

שישי 20.9.19

17:30-18:30

אורלי פורטל
מסע ב"ארץ רחוקה"
אמנית אורחת LALA لآلة (תמר בלוך). 

שישי 20.9.19

18:30-19:30

קבלת שבת EARTHDANCE מסורתית
ינון דרויש, מעיינג'ה, ירון פאר,

מוני מונו, גיל זוהר ואמיר בר דוד

שישי 20.9.19

19:30-21:00

~~ LAOR ~~
Earth Blessing Concert

שישי 20.9.19

21:00-00:00

DJ ORI BANKHALTER 

שישי 20.9.19

00:00-01:00

מוש זהבי

כיסופים

שישי 20.9.19

01:00-02:00

ליראן פאס קהת 

emotional waves

שבת 21.9.19

7:30-9:00

אלינור ריימונד

יוגה מבוססת התמקדות 

 

שבת 21.9.19

9:30-10:30

שיר סופר
Healing music

 

שבת 21.9.19

10:30-12:00

אוריה צור - מסע מוזיקלי קולקטיבי

 COLLECTIVE INTELLIGENCE 

שבת 21.9.19

12:00-13:00

DJ Dekel Terry

 

שישי 20.9.19

14:00-15:00

"TIPSA" – להקת פולקלור צ'רקסי

הופעה + סדנא אתנית

 

שבת 21.9.19

15:00-16:30

Laboratorium Pieśni 

song laboratory
POLAND

שבת 21.9.19

16:30-17:30

DJ Yonder

 

שבת 21.9.19

19:00-20:00

ALADIN & NALINI
Gong sesion

 

שבת 21.9.19

20:00-21:00

OLENA UTTAI
Musical ceremony
SIBIR

שבת 21.9.19

21:00-22:30

Ecstatic playground
אורי לביא וחברים

 

שבת 21.9.19

22:30-00:30

אורקה
צלילות עומק של
מסע שמאני מודרני

שבת 21.9.19

00:30-02:00

פעימת תופים

והחזקת תדר לתפילה

שבת 21.9.19

02:00

תפילה השלום העולמית המסונכרנת
של כל אירועי EARTHDANCE ברחבי העולם

*******

שבת 21.9.19

2:30-7:00

מעגל שירה עד הזריחה

רועי שנער, שיר סופר, מתן מורג, 

שני קרפמן, יאיר בארט ועוד

ראשון 22.9.19

10:00-11:30

מעיין ליניק
לא צריך מילים
מופע סולו מקורי

ראשון 22.9.19

11:30-13:00

שירה גולן
אישה שלמה

ראשון 22.9.19

13:00-14:00

רוקדים בוליווד

רותם הירש

ראשון 22.9.19

14:00-15:30

DJ Beatfulness
חגיגה שבטית אקזוטית
סט סגירה מרגש